Baby G provokon ndjekësit, hap këmbët dhe fotografohet para pasqyrës

Baby G ka publikuar një fotografi të re në profilin e saj në Instagram.

Në atë imazh, këngëtarja shfaqet pranë shoqes së saj, që të dyja kishin marrë pozë provokuese para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

Baby G kishte hapur këmbët para pasqyrës, teksa kishte mbështetur kokën tek mikja e saj.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Baby G është “It’s me”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip dhe u prit mirë nga fansat e saj.