Ava Max publikon këngën e re, më të preferuarën e saj ‘Torn’

Pas hitit ‘Sweet but Psycho’, Ava Max vazdhimisht po sjell këngë që po pëlqehen shumë nga fansat.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare gjatë muajve të fundit ka nxjerrë disa këngë, si ‘Freaking me out’ dhe ‘Blood, Sweat and Tears’, por kënga që ka publikuar dje është më e veçanta.

‘Torn’ ka dalë në versionin me tekst dhe është një këngë që mund të konsiderohet si një ‘pop perfeksion’.

Edhe vetë Ava kur e ka paralajmëruar këngën ka thënë se kjo është kënga më e preferuar që ka bërë ndonjëherë.