Aurela Hoxha joshë me paraqitjen e saj për ‘Global Women’

urela Hoxha imazhi i ri i ‘Global Women’.

Aurela Hoxha konsiderohet si një nga femra më seksi në trojet shqiptare, modelja së fundmi ka publikuar u bë imazhi i revistës prestigjioze.

Bukuroshja shqiptare ka ndarë me fansat e saj në Instagram një fotografi të kopertinës së ‘Global Women’ ku duket mjaft atraktive me paraqitjen e saj.

Aurela shpesh udhëton nga Shqipëria për në vende të ndryshme në botë për shkak të profesionit të saj dhe gjatë izolimit kishte qëndruar në Barcelonë.