Arbenita Ismajli magjepsë me pamjen e saj

Arbenita Ismajli jo më kot po korr suksese në botën e modelizmit.

Arbenita Ismjali është nga femrat më seksi në estradën shqiptare, bukuroshja është duke e zhvilluar karrierën e saj në Britani dhe së fundmi ka publikuar një foto.

Modelja ka magjepsur ndjekësit me bukurinë e saj në fotosesionin e fundit, ku shfaqet me një palë xhinse të kombinuara me një bluzë të bardhë të hapur në pjesën e shpinës.

 Arbenita ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë edhe për lidhjen e saj me reperin Fero.