Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj zyrtarizojnë lidhjen?

Arbana dhe Eduarti kanë shkruar fjalë zemre për njëri-tjetrin publikisht.

Moderatorja Arbana Osmani mbrëmjen e djeshme ka festuar për librin e saj me receta të cilën e nxorri në treg.

Në mesin e shumë urimeve, nuk kanë munguar disa fjalë edhe nga Eduart Grishaj me të cilin po flitet se është në lidhje dashurie.

“Në qoftë se ka një njeri që e meriton suksesin, je ti Arabana”, ka shkruar Eduarti pranë postimit të cilin më pas e ka shpërndarë Arbana e cila i tha “Të dua” publikisht.

Kjo duket si një zyrtarizim i lidhjes mirëpo në mënyrë indirekte.