Arbana i bën urimin e bukur të ëmës për ditëlindje

Sot e ëma e Arbana Osmanit feston ditëlindjen.

 

Sot e ëma e Arbanës feston ditëlindjen dhe moderatorja ka postuar disa foto ku e uron me fjalët më të ëmbla.

Arbana e quan të ëmën me përkëdheli Tuta dhe urimin e ka shoqëruar me disa foto nga momentet e tyre së bashku.

Përndryshe Arbana është një nga moderatoret më të suksesshme shqiptare.