Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër

Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë.

Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit.

Para disa minutash ajo i ka publikuar disa imazhe të reja në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër i cili ia vë në pah linjat trupore.

Anxhelina nuk është se ka publikuar së fundmi ndonjë këngë të re por publiku e përcjell në rrjete sociale dhe e përkrah vazhdimisht.