Amber Rose tregon të pasmet bombastike (Foto)

Ndërsa shumëkush nxjerr në pah linjat me bikini, askush nuk arrin ta bëjë më mirë një gjë të tillë se sa Amber Rose, e cila fotografohet në poza bombastike.

Modelja dhe aktorja 31 vjeçare ka publikuar në Instagram dy fotografi ku nxjerr në pah fundshpinën, ndërsa mban veshur bikini të bardha.

Nëna e një djali nga martesa me ish- bashkëshortin e saj Wiz Khalifa duket mjaft në formë, ndërsa bie në sy tualeti i saj i rënduar.

Ajo tërheq shpesh vëmendjen mbi vete për shkak të veshjeve minimale, prej të cilave nxjerr vazhdimisht linjat në pah.