Amber Rose është thjesht një bombë (FOTO)

Ajo është në qendër të vëmendjes së mediave rozë për shkak të formave bombastike.

Dhe, Amber Rose ka gjithmonë material për paparacët, për shkak të veshjeve provokuese me të cilat shfaqet./GT/

 

amber1 Amber2 Amber3 Amber4 Amber5 Amber6