“Allure” sjell femrat nudo të radhës (Foto)

Revista Allure në pjesën e fotove nudo ka përzgjedhur si modelet e vitit yllin e “Orange Is The New Black”, Laverne Cox dhe atë të “Fast and Furious”, Jordana Brewster.

Duke folur për revistën, Laverne Cox, gruaja transgender me ngjyrë, thotë se këto foto mund të jenë tepër të fuqishme për komunitetin që ajo përfaqëson.

Ajo kërkon të tregojë se edhe femrat trans mund të jenë të bukura.