Alban Skënderaj zbulon emrin e D.J. me të cilin po bashkëpunon për këngën e re

Alban Skënderaj ka përvjel mëngët për të sjell një projekt të ri muzikore.

“1000 premtime” titullohet kënga e re e këngëtarit, të cilën do ta shoqëron me një videoklip.

Kësaj radhe Albani do të bashkëpunojë me Dj Daloolin dhe pritet të jetë një hit, transmeton Telegrafi.

Ai kohë më parë ka publikuar këngën “Dikur”, i cili deri më tani është shikuar mbi 1.1 milion herë në YouTube.

Këngëtari së fundi është aktiv si trajner në talent shoun “The Voice of Albania”. /Telegrafi/

bani