Alba nuse kosovare, ja çka gatuan (Foto)

Dy ish banorët e “Big Brother Albania” , Diedon dhe Alba tashmë çift edhe jashtë shtëpisë po kalojn kohën më të madhe së bashku.

Albës siç duket po i pëlqen shumë Kosova ngase ajo ka kohë që po qëndron në Prishitnë, ku edhe jeton Diedoni.

Nuk kalon ditë që çifti nuk sjellin foto nga përditshmëria e tyre por sot Alba ka sjell një foto më ndryshe, duke treguar që di të gatuaj shumë mirë për Diedonin.