Afërdita, joshëse në palestër (Foto)

Afërdita Dreshaj ka publikuar një fotografi nga palestra, ku stërvitet.

Modelja dhe këngëtarja e njohur ka treguar linjat e saja trupore, të cilat i ka ndërtuar dhe vazhdon t’i ruajë falë ushtrimeve fizike.

Në pozën që ka bërë, ajo e ka të ekspozuar barkun për të treguar arritjet në formësimin e fizikut të saj.

“Stërvitjet e kompletuara”, shkruan në përshkrimin e fotografisë.

afer