Adrola Dushi pamje seksi me bikini (Foto)

Bukuroshja e njohur shqiptare, Adrola Dushi gëzon hire të mrekullueshme. Ajo është e tëra natyrale dhe se deri më sot nuk ka bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike.

Këto ditë të nxehta, modelja seksi po i shijon si mos më mirë, shkruan Indeksonline.

Në llogatirinë e saj në Instagram ajo ka postuar një foto teka shihet duke shijuar rrezet e diellit./Indeksonline/

Image