A ju kujtohet voglushja me zërin e ëmbël në “TopHopHiti”? Ja sa e bukur është bërë

Pjesë e emisionit LEMzA në Tribuna Channel, ishte edhe aktorja e njohur Arbresha Grabovci Nixha, e cila shpalosi rrëfimin  e saj jetësor për gjithë publikun e emisionit.

Si zakonisht nuk munguan as intervistat me miq dhe familjarë të Bucit, e ndër më të lezetshmet del të jetë intevista me vajzën e saj, Miriamin, e cila është e njohur për publikun si zëri i ëmbël i emisionit për fëmijë ”TopHopHiti”.

Miriami ka një kohë të gjatë që nuk është pjesë e ekranit, ndonëse publiku ka si imazh të saj atë voglushen e ëmbël, përmes linkut të mëposhtëm do mund ta shihni se sa ka ndryshuar ajo./GazetaTribuna/