​Noizyt i bashkohet në grup edhe një modele

Reperi shqiptar, Noizy duket se po zgjeron grupin e tij cdo ditë e më shumë duke mirëpritur emra të rinj të showbizit.
Në një postim të fundit në Instagram, ai ka paralajmëruar se modelja e njohur Oriola Marashi është bërë pjesë e OTR.
Ajo u bë e njohur nga pjesëmarrja në revista të ndryshme, por studimet e saj kanë përfunduar dhe duket se po mendon ti futet tregut muzikor. Oriola ka studiuar disa vite për kanto dhe nuk ka ngurruar të njoftojë ndjekësit e saj se po i realizon ëndrrat. “E ardhmja është përpara. Botë bëhu gati,” – shkruan reperi në një fotografi ku shfaqet krah modeles.