​Liberta Spahiu plotësisht nudo (Foto)

Bukuroshja e ekranit, prezantuesja e njohur Liberta Spahiu, ka pozuar plotësisht nudo.

Këtë foto ajo e ka bërë publike për fansat edhe në Instagram. Spahiu ka treguar se kjo foto është bërë nga fotografi Artan Humolli, dhe është pjesë e ekspozitës “Trup e shpirt”.