Ndryshime drastike që ndodhin brenda trupit tuaj kur hani shumë

Ndryshime drastike që ndodhin brenda trupit tuaj kur hani shumë
Kur hani shumë brenda trupit tuaj ndodhin disa ndryshime drastike.

Megjithëse shumë njerëz nuk dinë shumë për këtë, ngrënia e tepërt mund të ketë pasoja të rënda shëndetësore, psikologjike dhe sociale, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.

Më poshtë i gjeni disa ndryshme që i ndodhin trupit kur hani tepër.

Jeni e lodhur, ndiheni keq

Ju ndjeheni të shqetësuar

Keni marramendje

Ndjeheni nervoz, i irrituar dhe nuk mund të përqendroheni

Keni shumë gazra brenda stomakut./