Rreth ne

Portali Gazeta Tribuna është pjesë e Tribuna Media Group. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

Redaksia:
Tel: 038227138
Mob: 045 99 31 11

Departamenti i Marketingut:
Tel: 038 22 32 04
Mob: 045 88 22 44, 049 70 70 30
Email: [email protected]

Adresa:
Pallati i Mediave, 10000, Prishtinë