Suarez ‘në siklet’ për shkak të të dashurës (Foto)

Ditët e ftohta të dimrit duket se nuk i pëlqejnë shumë ish-yllit të Atletico Madrid, Mario Suarez i cili ka vendosur të shijojë detin së bashku me të dashurën e tij në Majami.

Çifti është fotografuar së bashku në një resort, dhe duket se e gjithë vëmendja e mediave është përqendruar tek e dashura modele e Suarez, Malena Kosta, e cila në fotot e shkrepura nga reporterët duket jashtëzakonisht bukur e veshur me bikini të kuqe.