Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, tregon frytet e stërvitjes gjatë izolimit

Me të pasmet bombastike, partnerja e Ronaldos tërbon fansat në “Instagram”

 

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez vazhdon ta mbajë veten në formë edhe gjatë izolimit për shkak të coronavirusit.

Ajo ka publikuar sërish video duke ushtruar nga shtëpia, teksa veç të tjerash ka ekspozuar edhe të pasmet e saj bombastike.

26 vjeçarja duket mahnitëse, teksa ekspozon format me kostumin ngjyrë rozë.

Dhe padyshim që rezultatet janë shumë të qarta. Ajo duket një “bombë” me një trup për t‘u pasur zili.

Bashkëshortja e Ronaldo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, teksa nuk ngurron vazhdimisht të shfaqë linjat e saj para 17.7 milionë ndjekësve në “Instagram”.