Paralajmëron diçka të madhe, Fero: Po vjen albumi i shekullit!

Reperi Fero ani pse i ri në moshë ka arritur famë të madhe.
Ai është shumë aktiv me këngë të reja, të cilat komentohen shumë në publik lidhur me tekstet e tyre.

Ka ditë që Fero ka paralajmëruar një album të ri, i cili përfshin disa projektet të tij, nga ato që ka lansuar dhe krijime të reja.

Përmes një videoje të postuar në Instagram, reperi paralajmëron që po sjell diçka, të cilën reperët e tjetë nuk kanë arritur ta bëjnë.

“ALBUMI I SHEKUJVE NGA FERO
prod by @zzapnchriss ??”, shkruan ai.