Nuk u bë këngëtare, por ja si i fiton paratë (FOTO)

Ish-konkurrentja e X Factor në Britaninë e Madhe Chloe Mafia vërtet nuk u bë këngëtare, por është bërë njëlloj milionere.

Bukuroshja po fiton një mal me para duke u zhveshur në webcam.

Chloe, e cila tani përdor nofkën Chloe Khan, tha: “U angazhova me webcam kur pashë vajza të tjera që po e bënin dhe po fitonin shumë”.

c1 c2 c3 c4 c5 c6 c7 c8