Nuk më pelqen gjoksi, dua ta zvogëlojë! (FOTO)

Modelja serbe e njohur Soraja Vucelic kohët e fundit ka vizituar një klinikë në Beograd për kirurgji estetike në mënyrë që të zvogëlojë gjoksin e saj.

Kirirgu e ka këshilluar modelen që zvogëlojë gjoksin e saj për dy numra, dhe operacioni është bërë në fshehtësi të rreptë, zbuloi për Alo serb, një burim i afërt me modelen./TS/

123