Genevieve tregon linjat e saj seksi (FOTO)

28 vjeçarja Genevieve Morton vazhdon të tregoj format e saj.

Modelja nga Afrika e Jugut është një nga më të këkuarat në kampanjat e biknive, si dhe një nga yjet e SI.

Më 2010 ajo nga lexuesit e FHM ishte zgjedhur si femra më seksi në botë.

G5 G4 G3 G2 G1