Çfarë seksi do Kim Kardashian? (FOTO)

Për Kim Kardashianin dimë pothuajse çdo gjë, ndërkaq starleta e famshme ka zbuluar edhe se cila është poza seksi e preferuar e saj.

Poza seksi e preferuar e Kim Kardashianit me siguri është e vetmja që nuk keni ditur për të, mirëpo mbase keni mundur të supozoni.

Kimi më së shumti kënaqet në seks nga prapa dhe thotë që “nuk ekziston penis tepër i madh”.

Bashkëshorti i saj, Kanye West, nuk e ka komentuar këtë deklaratë të saj, ndërkaq Kim ka shtuar edhe se ajo “e do lakuriqësinë”. (Tashmë e ka treguar disa herë!)

“Ndiej kënaqësi kur vishem me rroba provokuese, ndërkaq Kanye gjithmonë më jep kurajë që të zgjedh veshje seksi”.

Kur tashmë ka folur për seksin, starleta ka shfrytëzuar rastin edhe të thotë që xhirimi i seksit me Ray J nuk është ajo që e ka bërë të njohur.

“Të gjithë në jetë bëjnë gjëra të cilat nuk na bëjnë të mburremi”, ka thënë Kim Kardashian.

Kim-Kardashian-nudo600