Belen Rodriguez e nxehtë në bikini (VIDEO)

Prezantuesja dhe modelja seksi, Belen Rodriguez është shfaqur në  reklamën promovuese të një marke për bikini.

Belen shfaqet mjaftë e nxehtë në video teksa pozon për mefui.com.

Rodriguez është e dashura e modelit Stade Martino, ndërsa kohë më parë është përfolur për një ndarje mes tyre, por është vetë bukuroshja që e ka mohuar një lajm të tillë./GazetaTribuna/