Afera me princeshën, Brad Pitt zbulon të vërtetën

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, aktori Brad Pitt ishte në lidhje me shumë femra.

E fundit në mesin e tyre është princesha e bukur Charlotte Casiraghi.

Aktori i njohur është vërejtur në shoqëri të princeshës nga Monako. Kjo mjaftoi që mediat të raportojnë për lidhjen e tyre emotive.

Revista australiane, “New Idea” raportoi se Brad dhe Charlotte janë në lidhje, pasi ishin parë së bashku në një muze në Kaliforni.