Avni Zogiani nga LVV garon në Fushë Kosovë

Lëvizja Vetëvendosje ka zyrtarizuar kandidaturën e Avni Zogianit për kryetar të Fushë Kosovës.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e kësaj partie në rrjetin social Facebook.

Postimi i plotë i VV-së:

Aktivistët e Qendrës së Fushë Kosovës, nëpërmjet parimit një anëtar një votë e kanë zgjedhur z. Avni Zogiani kandidat për kryetar të Fushë Kosovës. E urojmë z. Zogiani dhe aktivistët e Qendrës së Fushë Kosovës.