Sulmon gruan e vet dhe baban e saj

Një person është arrestuar në Gjilan, për shkak se i njëjti kishte sulmuar fizikisht gruan e tij dhe babain e gruas duke iu shkaktuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.