Prifti shqiptar ofendon rëndë myslimanët: Jau q*fsha Allahun, Muhamedin dhe Kurban Bajramin

Myslimanët mbarë botën po e kremtojnë festën e Kurban Bajramit, që sipas fesë zgjatë 4 ditë.

Një postim që po qarkullon shumë në rrjete sociale e shfaq priftin, Anton Zefaj, i cili përdorë gjuhë vulgare për myslimanët gjatë Bajramit, shkruan Insajderi.

Zefaj që jeton në Irlandë, përdorë sharje, ofendime, e etiketime nga më të ndryshmet në një postim publik në Facebook.