Pas të gjitha vuajtjeve, ja nga kush rigjen motivin për jetë deputetja e njohur! (VIDEO)

Këtë edicion në emisionin LEMzA në Tribuna Channel me Kiki Rrahmani e ftuar ishte deputetja e njohur Florva Brovina.

 

Gjatë emisionit ajo vjen me rrëfime emocionuese nga e kaluara, duke kujtuar sfidat dhe vuajtjet e papërshkruara që kishte përjetuar, ndërsa për të kuptuar se ku e gjen motivin jetësor pavarsishtë të kaluarës së hidhur klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/