Pamje nga vendi ku u sulmuan dy persona me armë zjarri në Prishtinë

Dy persona janë sulmuar me armë zjarri të martën në Prshtinë, përkatësisht në rrugën “Nazmi Gafurri”.

“Sonte në ora 20:28 është raportuar se në rrugën Nazim Gafurri në Prishtinë ka pas gjuajtje me armë. Në lokacion ka dalë menjëherë Policia dhe ka kontaktuar  ankuesit me ç’rast të njejtit kanë deklaruar se janë sulmuar prej rrugës në drejtim të lokalit të tyre nga dy persona të dyshimtê tani me të njohur edhe për policine”, ka thënë Daut Hoxha.

Indeksonline ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes në të cilin bëhet fjalë: