Kështu do të jetë moti në dy ditët e ardhshme

Parashikimi i motit.

 

Datat:

 

 

16.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në mëngjes vende-vende në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga jugperëndimi-perëndimi 1-4m/s. Indeksi UV: 4.

17.10.2019 – Ngrohtë, me diell dhe vransira kalimtare. Erë e lehtë nga jugu 1-3m/s. Indeksi UV: 4.