Haradinaj takohet me Limajn, flasin për zhvillimet e fundit politike në vend

Pas raportimeve për një ftohje raportesh në mes Nismës Socialdemokrate dhe AAK-së, kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka pritur në një takim pune të parin e Nismës, Fatmir Limaj.

Për këtë, vetë Haradinaj ka thënë se me Limajn kanë biseduar lidhur me situatën politike në vend.

“Takim pune me zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj, për të diskutuar zhvillimet e fundit politike në vend dhe për të bashkërenduar agjendën qeverisëse”, ka shkruar Haradinaj.