E humbë foshnjën gruaja që u aksidentua dje nga një kamion

Një femër e moshës 22 vjeçare është aksidentuar dje.

Pas lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar.

Me vendim të prokurorit trupi i foshnjës është dërguar në IML për autopsi, njofton PK, përcjell lajmi.net.

Kurse, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Raportohet  i dyshuari mashkull K-Shqiptar gjersa ka qenë duke drejtuar një kamionet në rrugë, nga pakujdesia ka godit këmbësoren viktimën femër K-Shqiptare. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK e cila kishte qenë shtatzënë dhe ka abortuar. Me vendim të prokurorit trupi i foshnjës është dërguar në IML për autopsi, ndërsa i dyshuari dërgohet në mbajtje”.