Burri nga Podujeva rrahë gruan dhe dy fëmijët

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij femër K/Shqiptare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë”.