Arrestohet një person në Gllogovc pasi e ngacmonte një femër seksualisht dhe e fotografonte

Policia në Gllogovc dje ka arrestuar një person i cili e ngacmonte seksualisht një femër dhe e kishte fotografuar.

 Fotografitë ai i kishte postuar në rrjetin social në Facebook, transmeton Indeksonline.

 

I dyshuari është  intervistuar i njëjti me vendim të  Prokurorit  lirohet në  procedurë  të  rregullt. Rasti nën hetime./Indeksonline/