Arrestohet një femër në Lipjan, kërcënoi ish të dashurin

Në Lipjan mbrëmë është arrestuar një femër.

“Është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka kanosur ish të dashurin e saj”, njofton raporti policor.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.