Rita Ora në “Live with Kelly”

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora, e cila çdo ditë e më shumë po ngjit shkallët e industrisë muzikore do të jetë e ftuara speciale e moderatores Kelly Ripa në emisionin e saj “Live with Kelly”. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja në rrjetet sociale ku ka shkruan se po pret më padurim emisionin. Gjithashtu pjesëmarrja e Ritës është bërë e ditur edhe në faqen e emisionit “Live with Kelly” ku tregohet se më 6 janar, mysafire do të jetë Rita Ora. Pastaj vazhdon përshkrimi për të si këngëtarja dhe ylli i “Fifty Shades Darker”, shkruan KultPlus./GazetaTribuna