Erza Muqolli shkëlqen në performancën e këngës së Beyonce (VIDEO)

Ylli shqiptar që çdo ditë po shënon suksese në tërë Francën, përgjatë turneve të ndryshme që ka brenda këtij shteti ka performuar edhe këngën “Listen” nga Beyonce.

Erza Muqolli shihet duke performuar para një audience shumë të madhe dhe interpretimi i saj është mirëpritur mjaftë ngrohtë nga fansat e saj.

Për më shumë mund ta ndiqni videon e bashkëngjitur nga KultPlus.

https://www.youtube.com/watch?v=2zWFiSmiVLM