Kush është këngëtarja që ndodhej në skenën e lokalit gjatë masakrës së mbrëmshme në Vlorë (Fotot)

Mbrëmjen e djeshme qyteti i Vlorës u përgjak sërish, ku pas një konflikti me armë një person mbeti i vdekur dhe 3 të tjerë u plagosën.

Ngjarja ndodhi në një lokal në zonën e Lungomares, ndërsa në momentin kur ndodhi terrori ishte duke performuar një këngëtare e muzikës popullore.

Blerina Balili është këngëtarja e cila ishte në lokalin “Fiks Fare”, ku ndodhur masakra që la të vdekur 33-vjeçarin Ergys Gjioveshajn.

Pak orë para ngjarjes lokali kishte bërë edhe lajmërimin e radhës për këngëtaren që do të performonte live.

18033814-1905188529757600-4904559021414153133-n_1492758568-8087482 18056733-1904765009799952-4208496264670661135-n_1492758568-8329501 16195711-1863698400573080-2338406272084625928-n_1492758568-9424621