Zyrtare: Mentor Zhdrella largohet nga Feronikeli (Foto)

Mentor Zhdrella është larguar pas dy viteve nga skuadra e Feronikelit
Katër herë lojtari më i mirë në Kosovë, Mentor Zhdrella ka njoftuar se është larguar nga skuadra e Feronikelit.

Zhdrella ka falënderuar të gjithë për këto dy vite fantastike të kaluara në Drenas.

“Prej sot kam vendos ta ndërpres bashkëpunimin me KF Feronikelin. Desha të falënderojë Kryesin e klubit që kanë qenë shumë korrekt, shtabin teknik, bashkëlojtaret dhe gjithë tifozët e Drenasit për këto 2 vite të mrekullueshme që kalova aty. Klubit i dëshiroj suksese n’vazhdim. Me Respekt M.Zhdrella”, ka shkruar lojtari në Facebook