Zyrtare: Bayerni konfirmon kundërshtarët në Audi Summer Tour

Bayern Munichu ka konfirmuar kundërshtarët për turneun miqësor veror Audi Summer Tour.

Këtë herë mysafirë në këtë turne ku nikoqir është klubi bavarez janë shumë skuadra të njohura:

Arsenal, Milan, Chelsea dhe Interi.

Në të kaluarën kjo garë quhej Audi Cup. /Telegrafi/