Zbulohet surpriza e Barçës për Iniesta-n

Ndeshja mes Barcelonës dhe Real Sociedad të dielën do të jetë e fundit për një legjendë si Iniesta, i cili do t’i jap lamtumirë futbollit Evropian pikërisht në atë ndeshje.

E gjithë dita do ti kushtohet legjendës Inesta dhe blaugranët shpresojnë ta kenë nderuar lartë karrierën e tij.

FC Barcelona nëpërmjet rrjeteve sociale të tyre kanë zbuluar sot mozaikun i cili do të shfaqet të dielen në nderim të Iniesta’s.

Mozaiku është ky: