Yjet e Real M. mblidhen për darkën e Krishtlindjes: Bale e Hazard flenë

Skuadra e Real Madridit e ka shfrytëzuar mesjavën për t’u mbledhur për darkën e Krishtlindjes të mërkurën mbrëma.

Anësori uellsian Gareth Bale ishte pjesë e kësaj darke me bashkëlojtarë për herë të parë edhe pse luan në Real Madrid që prej vitit 2014.

Ai dhe Eden Hazard, i ardhur në Madrid këtë verë, u panë duke “fjetur” në makinat e tyre.

Pamje nga darka e lojtarëve të Real Madridit.