Vushtrria bënë goditje të madhe, përforcon portën

Klubi nga Vushtrria ka arritur një marrveshje me një ndër portierët me më përvojë në Kosovë, Enis Manxhollin.

Këtë zyrtarizim e ka bërë të ditur faqja zyrtare e klubit vushtrrias por edhe vetë portieri, Manxholli

Gardiani 33 vjeqar me përvoj nga Mitrovica, pas periudhës së gjatë në klubin KF Trepça 89, dhe disa klube tjera si KF Trepça, KF Besa e Pejës dhe KF Dukagjinit nga Klina, do të fillon një aventurë të re me Vushtrrinë.”

Manxholli me parë ka qenë pjesë e Trepqës 89, por ka mbrojtur edhe shumë ngjyra të ekipeve tjera nga Superliga por edhe nga Liga e Parë