Udinese-Milan, formacionet e mundshme

Java e 32 e Serie A hapet me ndeshjen Udinese-Milan. Friulanët do të kërkojnë fitoren për të shmangur zonën e ftohtë të klasifikimit, ndërsa kuqezinjtë nuk duan të humbsasin trenin europian.

Stramaccioni do tio besojë sulmin treshes Kone-Thereau dhe Di Natale, ndërsa Inzaghi me Honda, Destros dhe Menez, përcjell Albeu.

Udinese-Milan starton në ora 18:00.

123 1234 12345