Real apo Barcelona? Ja tifoze e cilës skuadër është Rike Roci (Foto)

Rike Roci është tifoze e flakët e Barcelonës, ku ka vizituar edhe stadiumin e kësaj skuade, Camp Nou
Rike Roci është një nga femrat më të njohura shqiptare, për shkak të famës që kishte marrë gjatë Euro 2016, duke përcjellë Kombëtaren shqiptare.

Përveç kësaj, ajo tashmë njihet edhe për fotot e saj seksi në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Duke parë luftën e ashpër që po zhvillohet në Spanjë për titullin e La Ligas ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës, Rike ka vendosur që të tregoj se cilën skuadër e donë.

Ajo këtë e ka treguar përmes një fotoje në rrjetet sociale, ku shihet e ulur në vend të Luis Enriques në Camp Nou.

“Barcelona”, ka shkruar Rike Roci

 

roke_1494858540-8779318