Orari i ndeshjeve gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Këtë mesjavë do të do të zhvillohen ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të DigitAlb Kupës së Kosovës.

Të mërkurën, Vushtrria e pret Prishtinës, kurse Vëllaznimi është nikoqir i Drenicës.

Kryeqytetasit kishin fituar duelin e parë 1:0, tekse Drenica dhe Vëllaznimi ishin ndarë baras, 1:1.

E mërkurë:

Vushtrria – Prishtina (15:00)

Vëllaznimi – Drenica (15:00)